W niewiarygodnie niskich cenach kleje do drewna. Wypróbowana hurtownia. Oferta na renowację mebli


Na polskim rynku działamy bardzo długo, starając się wciąż urozmaicać naszą branżową ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy biznesowo wspomagać wymagających klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi konsumenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą własne, doskonałe pomysły.


Dzięki naszym świetnym tkaninom obiciowym można świetnie odnowić swoje stare meble, nadać im ciekawego charakteru.

Firma Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, różne wzory i kolory. W naszej szerokiej ofercie także: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzory.

To pewne, każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową poszukuje wybranego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to najlepszy wybór.

W naszej uniwersalnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. poszukiwane i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Jeżeli szukasz produktów najlepszej jakości, my takie mamy wraz z oczekiwaną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
Oferujemy tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Daleszyce Wieliczka Książ Wielkopolski Krynki Golub-Dobrzyń Koniecpol Stęszew Wolbórz Zbąszyń Grudziądz Orzesze Lwówek Wysokie Mazowieckie Olesno Bieruń

I każdego innego miasta…

Tkanina tapicerska. dla tapicerów Tkanina meblowa. Poręcze. Mata kokosowa do mebli.

biura podróży Apartament. Makijaż.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.