Szokujący prezent. Na okrągłą rocznicę ślubu mamy i taty. Nowatorskie życzenia


Ta znacząca data, kolejna godna rocznica ślubu twoich ukochanych teściów, to ani chybi uroczy czas.
Chciałoby się życzyć cudownego, bezkonfliktowego, sielankowego, wspólnego, ramię w ramię, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Nie ważne zapewne, jak dawno temu ślubowali wzajemnie sakramentalne TAK. Nie ma wątpliwości, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być przez bliskich świętowana.
To jest czas, w którym myślisz, jaki piękny prezent chcesz przy tej swoistej okazji, rocznicy, ofiarować.

Super pomysł, coś oryginalnego, naprawdę zabawnego! Tego nie wyszukasz w innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy przez nas napisane i skomponowane kapitalne piosenki, jedynie na tę fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w szczególny sposób podziękować rodzicom, za wieloletni trud, wychowanie, troskę.
To powinna być kapitalna i niezapomniana dla nich niespodzianka, ponadto jedyna w swoim stylu pamiątka.


Wyjątkowy prezent na wybraną rocznicę ślubu znajomych, ani chybi powinien być gustownym dowodem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami opracować pomysłowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś z tych poniżej, wyszukanych zdań:

Dużo słodkości, szczęścia w miłości w przyszłość zaglądać, Tylko w ciszy można spokojnie żeglować miłości, zdrowia i powodzenia. co Wasze życie w sen piękny się zmieni, Dziękuję Ci za wszystko – za Twoją miłość i wsparcie. Przyjaciółka w urodziny życzy Wam mile, z okazji 45. Rocznicy Ślubu. Wspólne dni, miesiące, lata. piękne, miłe są przede mną! nigdy nie obrasta. Życzyć chcemy uśmiechu szerokiego, I oczywiście wszystkiego najlepszego! sobie miłość, która trwa na dobre i na złe. na zdziwienie, na nowość, Bóg Wam pomyślność splata!

Pomysł na Niebanalne prezenty. :
Podkładka na biurko język angielski 039 – numbers, time, transport, animals, vegetables, fruits. Bic Kredki 24 Kolory Conte. Biurfol Okładka Na Indeks400089364. Album na zdjęcia kieszeniowy 500 10×15. Masa modelarska 500g cielista FIMO. Atomos Ninja Inferno. Dell Inspiron 15 G3 3590 15,6. Lenovo Ideapad C340-14API 14. HOYA Digital Filter Kit 67mm. Patio Kredki Świecowe Wykręcane 12 Kolorów. Smartfon Xiaomi Redmi 8 4/64GB. MBL 101 Xtreme. Koh-I-Noor Kredki Mondeluz 48 Kolorów + Pędzel. Nova Rico Sat Globe Globus Podświetlany Fizyczny Kula 30cm. Przybijanka.

sprzedaż, handel i praca w sklepie Hala. Krzyżyki antyczne, zabytkowe.

znaczki pocztowe Działka ROD. Noże i maczety.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.