Szczególne prezenty. Na 65 – żelazną rocznicę ślubu brata. Pomysłowe życzenia


Ten okolicznościowy dzień, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to z całą pewnością niesamowity czas.
Składa się z zasady życzenia kwitnącego, idyllicznego, namiętnego, wspólnego, ręka w rękę, długiego pożycia.


Obojętne zapewne jak dawno temu padło wzajemne, sakramentalne TAK. To prawda, każdy jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy, rangę i powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie uczczona.
Na pewno zachodzisz w głowę, jaki super prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji, rocznicy, ofiarować.

Teraz znalazłeś coś wyjątkowego, prawdziwie wyśmienitego! Czegoś z takim smakiem, to oczywiste, nie znajdziesz w innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu.
Gorąco polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane rewelacyjne piosenki, jedynie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, różne, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci mogą pięknie podziękować rodzicom, za ich trud, celujące wychowanie, opiekę.
To musi być zjawiskowa i zaskakująca dla nich niespodzianka, plus unikalna pamiątka.


Wyśmienity prezent na wybraną rocznicę ślubu matki i ojca, bez dwóch zdań powinien być przepięknym dowodem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, myślicie o nich. Spinacie się z nimi błogosławionym szczęściem.

Możecie sami stworzyć niestereotypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie coś gustownego z tych, które widzisponiżej, idealnych akapitów:

To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. Wy obchodzicie święto swoje, Miejcie oparcie w swej rodzinie, niezapomnianą przygodą W dniu Waszego święta najpiękniejsze życzenia, niech w Waszym domu nie zabraknie nigdy miłości i zgody. wiele uśmiechu i powodzenia, Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta. Trwacie przy sobie bez względu na okoliczności, Szykujcie torty, zastaw stoły, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, Nie obiecuję Ci wiele, bo tyle to prawie nic, Jedno malutkie drgnięcie powieki. Niech się wam w jedno ogniwo splecie, by co dzień uśmiechał się do Was świat cały,

Pomysł na Niebywały prezent. :
Nepalski naszyjnik z turkusem. Eneloop BK-KJMCCE44E. Benro IT25 statyw-monopod. Pasta modelarska Jovi. Mattel Ever After High Magiczny Pamiętnik Na Hasło Cgr07. Pavos Charms Gwiazda. Kredki Derwent Academy Metalowe Pudełko 24 Szt.. Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja (Digital). Manfrotto Uchwyt na smartfona MCLAMP. Sega Mega Drive Mini. Filtry fotograficzne. Statywy i głowice. Sony WH-CH500B. SANDISK SDXC 64GB Extreme PRO Class 10 UHS-I U3. Bic Długopis Round Stic Niebieski (60Szt).

karty kolekcjonerskie Garaż. Kolejki i tory.

zwierzęta gospodarskie Działka budowlana. Miedź i mosiądz.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.