Słodkie prezenty. Na 45 – szafirową rocznicę ślubu mamy i taty. Nieprzeciętne życzenia


Ta data, następna w czasie rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to czarno na białym wielki czas.
Składamy z reguły życzenia urzekającego, sielankowego, namiętnego, przy sobie, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.


Nie ważne ile lat temu ślubowali wzajemnie sakramentalne, tradycyjne TAK. Nie ulega żadnej wątpliwości, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy, doniosłość i powinna być fantastycznie fetowana.
To jest data, czas, w którym analizujesz, jaki markowy prezent chcesz przy tej pięknej okazji podarować.

Otóż mamy coś zupełnie innego, naprawdę wyśnionego! Czegoś w tym stylu definitywnie, nie znajdziesz w żadnej innej ofercie z pomysłami prezentów na rocznicę ślubu.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane piosenki, tylko na tę niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, wybrane, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci mogą w wyjątkowy sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, celujące wychowanie, troskę.
To powinna być ogromna i miła dla nich niespodzianka, także znakomita pamiątka.


Wyśniony prezent na 12 – płucienną rocznicę ślubu rodziców, jako żywo powinien być genialnym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Spajacie się z nimi radością.

Możecie tutaj sami opracować wyjątkowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś pięknego z tych poniżej, hasłowych ustępów:

życzę tortu roboty domowej, Długich lat życia w szczęśliwości, Posłuchaj co Wam życzę ja: niech Wasz uśmiech długo trwa, Dodajcie coś nowego, Z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji 50. rocznicy ślubu… niech Wasz uśmiech długo trwa, niech w Waszym domu nie zabraknie nigdy miłości i zgody. Aby duchem młodzi była bądź szczęśliwy i radosny. i wnet na Złote Gody czekamy. Wszystkiego, co najpiękniejsze na dalsze lata małżeństwa! Chyba tylko łaski z nieba, morza radości i bezkresnej miłości. Wszystkiego najlepszego!

Pomysł na Wyjątkowy prezent. :
Hamelin Oxford Zeszyty A5/60K Oxford. Patio Kredki 24 Szt 48 Kolorów Colorino Ołówkowe. HP 15-da1007nw 15,6. Astra Kredki Ołówkowe Prestige 36 Kolorów W Kasetce. Astra Modelina 12 Kolorów Pastelowa. Heroes of Might & Magic III HD Edition (Digital). Koh-I-Noor Kredki Polycolor 24 Kolory Portret. Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Gran Turismo Sport. Manfrotto Plecak Pro Light RedBee-310. Happy Color Długopis Usuwalny 0,5Mm Kaczka. Samyang AF 45mm 1.8 FE (Sony E). Bic Klej W Sztyfcie Ecolutions 15 G. Carl Zeiss Batis 40mm f/2.0 CF (Sony E). Avery Zweckform Naklejki czarne cyfry 9,5mm. Papier czerpany do pakowania prezentów w rolce.

zegary Hala. Rowery i pojazdy.

kupię części, akcesoria samochodowe Działka ROD. Soczewki jednodniowe.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.