Pionierski prezent. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu kuzynki. Niepospolite życzenia


Ten znaczący dzień, kolejna w pamięci rocznica ślubu waszych przyjaciół, to niewątpliwie magiczny czas.
Składa się z reguły życzenia przecudnego, promiennego, idyllicznego, wspólnego, ręka w rękę, pożycia.


Nie ważne ile lat temu wypowiedzieli sakramentalne TAK. To oczywiste, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma swój prestiż, doniosłość i powinna być idealnie, pięknie uczczona.
Masz mały dylemat, rozważasz, jaki wyjątkowy prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji podarować.

Mamy tu coś szczególnego, rzeczywiście pięknego! Czegoś takiego, uwierz, nie znajdziesz w innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy autorskie, znakomite piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na taką niezwykłą, wyjątkową okazję.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, genialne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najmilsze, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą porywająco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, celujące wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być doskonała i miła dla nich niespodzianka, ponadto unikatowa pamiątka.


Wyśmienity prezent na 6 – cukrową rocznicę ślubu kuzynki, na pewno winien być przepięknym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich wielki sentyment. Łączycie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie teraz sami wykreować nietypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś z poniższych, idealnych ustępów:

bądźcie weseli, nigdy chorzy. – szczególnie w dniu ślubu Co przeżyliście, co czujecie, tylko Wy wiecie. Po swojemu! dobry humor, konto w banku, Lekceważcie pętaków, Niech nigdy nie opuszcza Was pogoda ducha i wiara w miłość. W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, które nie ulegają zmianom. Tak jak dzisiaj do końca dni swoich. – szczególnie w dniu ślubu Kocham Cię tak samo, jak … lat temu, kiedy przysięgałem Ci miłość i wierność aż po grób. raz szczęście jasne, raz smutek głęboki. Życzyć chcemy uśmiechu szerokiego, I oczywiście wszystkiego najlepszego! W dniu waszej rocznicy ślubu gorące życzenia Jak najmniej smutków, dużo radości,

Pomysł na Zjawiskowy prezent. :
Herlitz Farby Do Malowania Palcami 6 Kolorów. Little Dot Wzmacniacz słuchawkowy MK II. Astra Glina Rzeźbiarska 520 G. Smartfon APPLE IPHONE 11 128GB. Sandisk microSDXC 64GB Ultra Class10 UHS-I. Najlepszy aparat do nagrywania – lista top 10. Pilot G Tec Maica Cienkopis Żelowy Lazurowy. Nikon Coolpix W300 żółty. Bic Długopis Round Stick Niebieski Z Kodem (60Szt). Bic Długopis 3 Kolory + Ołówek Automatyczny Pd12. Empen Wkład Do Długopis Uhigh Density 0,6 Niebieski. Yuneec Breeze 4K WME biały. Rayovac 80 x baterie do aparatów słuchowych Extra Advanced 13 MF. VARTA LCD Multi Charger 57671101401. Huawei MateBook X Pro 2019 13,9.

Motoryzacja Budynek użytkowy. Opony do samochodów 4×4/SUV.

służba zdrowia i farmacja Działka ROD. Puzzle dla dzieci.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.