Perfekcyjne prezenty. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu matki i ojca. Wyjątkowe życzenia


Ten doniosły dzień, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych dobrych znajomych, to czarno na białym niepospolity czas.
Składa się piękne życzenia niezwykłego, promiennego, pokojowego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Nie ważne poniekąd ile lat temu padło wzajemne, sakramentalne TAK. To powszechnie przyjęte, każda rocznica ślubu ma swoją miarę, doniosłość i powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie obchodzona.
To chwila, kiedy kalkulujesz, jaki niebanalny prezent chcesz przy tej niezwykłej okazji podarować.

Trafiłeś w dziesiątkę, mamy coś wyjątkowego, naprawdę markowego! Czegoś takiego, to oczywiste, nie wyszukasz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu.
Gorąco polecamy, nasze autorskie, piosenki, specjalnie na taką niecodzienną, wyjątkową okazję.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, piękne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najmilsze, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą wspaniale podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, celujące wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być wyjątkowa i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, w dodatku super pamiątka.


Zabawny prezent na 8 – blaszaną rocznicę ślubu przyjaciół, na pewno musi być fantastycznym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi wielką radością.

Możecie teraz sami poukładać własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie coś niepowtarzalnego z tych, które widzisponiżej, najlepszych wierszy:

30. rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa. W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: Tak, chcę więcej. I w radości dzień przeleci. Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy. Jakie złożyć Wam życzenia by warte były Waszego westchnienia, morza radości i bezkresnej miłości. I tym, co raduje i tym, co boli. Chyba tylko łaski Nieba, Bądź więc sobą wciąż, niezmiennie, z serduszka szczerego, Zdrowia, miłości, harmonii i marzeń spełnienia. marzeń, wiary i miłości. Dlatego też tutaj cała rodzina ochoczo się zebrała. z głębi serca życzę wam! Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby jedynymi łzami,

Pomysł na Niebanalny prezent. :
Stabilo Cienkopis Point 88 Etui 25 Szt 8825 1. Maped – Nożyczki Koopy. Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Gran Turismo Sport. Magic Klej Magiczny Kreatywny Tuba 45G. Panasonic DMW-BLG10. Crayola Duże Zmywalne Kredki 8Sztuk. Smartfon w 29 sklepach. WKR Ołówek E kopiowy niebieski. Dell Inspiron 3593 15,6. Huawei AM61 Sport BT. GP Bateria litowa AAAx4 1,5V. Lenovo IdeaPad 320S 15,6. Fiorello Kredki Świecowe 6 Kolorów. Patio Kredki 24 Szt 48 Kolorów Colorino Ołówkowe. Złota Zawieszka.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.