Okazyjnie cenowo akcesoria meblowe. Wypróbowana hurtownia. Najlepsza propozycja dla producentów mebli


Nasza firma działa już wiele lat, wciąż wzbogacamy naszą ofertę.

Prowadząc sprzedaż internetową możemy obsłużyć zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, idealne scenariusze.


Dzięki naszym kapitalnym tkaninom obiciowym można kapitalnie odnowić swoje meble, zaszczepić im genialnego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, w różnych wzorach i kolorach. W naszej meblowej ofercie również: Materace, łóżka.
Hurtownia dba o szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

To pewne, każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką meblową poszukuje polecanego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w genialnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to kapitalny wybór.

Zajmujemy się także hurtową sprzedażą tanich, nowoczesnych mebli. Np. poszukiwane i tanie materace i łóżka.

Cały nasz asortyment produktów jest najwyższej jakości wraz z bogatą gamą kolorów i wzorów.
Oferujemy do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Radzionków Wyszków Nowy Wiśnicz Skalbmierz Nowe Warpno Kolbuszowa Gubin Lidzbark Biłgoraj Pszów Piotrków Trybunalski Kisielice Czerwieńsk Uniejów Jarosław

I każdego innego miasta…

Bluza dresowa z kapturem spodnie. Dla niemowląt Body bawełniane niemowlęce Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż Komplet bluzka i spódniczka Promocja Letnia. Dla dzieci Szkielety, stelaże mebli.

chrzciny i komunie Grunt. Płyty grzewcze.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.