Od was, prezent na urodziny babci, rocznicę ślubu rodziców lub znajomych.


Pionierski prezent. Na każdą okazję. Świetne, czytane życzenia z okazji urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3

Podaruj prezenty. Na 8 – blaszaną rocznicę ślubu rodziców. Niekonwencjonalne życzenia

Bezustannie mamy ogromny zgryz, co zamówić i ofiarować np. na urodziny wnuczki.
Tu odkryłeś wyborne rozwiązanie. W naszej ofercie wspaniałe prezenty z okazji urodzin.
Różne punkty sugerują cały szereg rozwiązań, koncepcji na miłą, urodzinową niespodziankę.
Nasze najnowsze, promowane pomysły są naprawdę słodkie.

Wszyscy wiemy, że każde urodziny powinny być niezrównane, należy zatem podarować coś fajnego i niepowtarzalnego.
Ważne poza tym są także złożone życzenia na obchodzone urodziny. To próba twórczej wyobraźni. Byłoby idealnie, gdyby były miłe i sprawiły wiele uciechy.

W propozycji, którą możesz poznać, niezrównanej ofercie znajdziesz cudowne piosenki, które mają w treści wybrane imię jubilata, np. wujka.
Przed piosenką, lub w trakcie utworu, dodajemy kapitalne życzenia, które są czytane przez lektora.

Zabawny prezent na osiemnaste urodziny przyjaciółki
Każde osiemnaste urodziny, to na pewno wyjątkowy dzień w życiu każdej dziewczyny.
To otwieranie świata dorosłych, to pełna dorosłość i wszystko co się z tym życiowo sprzęga.
To także jedyna w swoim rodzaju okoliczność do wymyślenia
perfekcyjnego prezentu, do zorganizowania okolicznościowej imprezy.
Wyszukać można dziesiątki oryginalnych pomysłów na zjawiskowy prezent, niespodziankę np. na osiemnastkę syna.

Nasz niespotykany pomysł, nasza propozycja jest całkowicie odmienna. Odwiedź naszą stronę muzyka24h.pl i wybierz, możesz podarować jubilatowi, synowi, koledze, wnukowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa oklicznościowych piosenek mówią właśnie o tym koronnym wydarzeniu. W słowach każdej piosenki jest wybrane imię i życzenia czytane przez lektora.
Ta istotna data, kolejna w latach rocznica ślubu twojego kochanego brata, to na pewno szczególny czas.
Wysyła się piękne życzenia rajskiego, spokojnego, namiętnego, wspólnego, ramię w ramię, długiego pożycia.
Mało ważne zapewne jak dawno temu obiecali sobie sakramentalne, ślubne TAK. Każdy jubileusz, data ślubu ma duże znaczenie i powinna być genialnie celebrowana.
To ten moment, w którym kalkulujesz, jaki piękny prezent chcesz przy tej nadzwyczajnej okazji, dacie, ofiarować.

Oferujemy coś zupełnie innego, prawdziwie wymarzonego! Czegoś takiego z pewnością nie wyszukasz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Gorąco polecamy autorskie, pomysłowe piosenki, jedynie na tę wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, fantastyczne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą zjawiskowo wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, beztroskie wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być oczekiwana i miła dla nich niespodzianka, również wartościowa pamiątka.

Niestereotypowy prezent na 45 – szafirową rocznicę ślubu kuzyna, na pewno będzie pięknym świadectwem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, myślicie o nich. Spajacie się z nimi ogromną radością.
Możecie tutaj sami utworzyć oczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś gustownego z poniższych, idealnych akapitów:

Życzę Wam: Może więcej marzeń snutych wspólnie przy kubku porannej kawy? gdy serca się nasze miłością spoiły, Bądźcie dla siebie przyjaciółmi, jak i towarzyszami, Od lat wielu się kochamy, Nawet, kiedy spojrzycie w niebo nie będziesz żyć w nędzy Przynosimy podarunki, Znajdą się tam także trunki. jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, Życzę też czasu Pobraliście się kierowani tylko wielkimi uczuciami, Bo to bardzo ważna rzecz. Rubinowa Para Małżeńska to Wy. Stu lat wspólnego życia w szczęściu i miłości, Pełen kwiatów zapach wiosny.

Innowacyjne prezenty na rocznicę ślubu dla znajomych, przyjaciół, rodzeństwa
Pomysł na Oryginalne prezenty. :
Crayola Kredki Ołówkowe 36Szt. Lenovo IdeaPad 330S-14IKB 14. Crelando Zestaw Dziurkaczy Z Motywem. Faber Castell – Pióro Wieczne Scribolino Niebieski. Koh-I-Noor Kredki Progresso Magic 24 Kolory 8744. MOWIACE PIORO 500 PYTAN DLA UCZNIA. Drobne akcesoria fotograficzne. Farba Szkolna Biała 1L Astra. Valerio Pozłacane Kolczyki Nausznice. MSI PL62 15,5. Koraliki Hama MIDI 4458 Podkładki Dwa Kwadraty. Farba Szkolna Biała 1L Astra. Kw Trade Pisaki Stemple 12 Kolorów Fiorello Gr-F205St. Astra Glina Rzeźbiarska 0,52Kg 83810900. Nikon Coolpix W300 żółty.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.