Nowatorskie prezenty. Na 45 – szafirową rocznicę ślubu przyjaciół. Oryginalne życzenia


Ta koronna data, następna rocznica ślubu waszych krewnych, to ewidentnie magiczny czas.
Wysyła się zwykle życzenia kwitnącego, spokojnego, beztroskiego, wspólnego, ramię w ramię, życia.


Nie ważne zapewne ile lat temu wypowiedzieli sakramentalne TAK. Tak się powszechnie uznaje, każda zapewne rocznica ślubu ma znaczenie i powinna być godnie obchodzona.
To czas, w którym kalkulujesz, jaki markowy prezent chcesz przy tej niebywałej okazji, rocznicy, podarować.

Trafiłeś w dziesiątkę, mamy coś oryginalnego, rzeczywiście unikalnego! Czegoś takiego, to pewne, nie znajdziesz w innym serwisie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Gorąco polecamy autorskie, okazjonalne piosenki, jedynie na tę niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, najlepsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą cudownie podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, wychowanie, starania.
To powinna być fantastyczna i miła dla nich niespodzianka, w dodatku znakomita pamiątka.


Znakomity prezent na 10 – aluminiową rocznicę ślubu siostry, niewątpliwie winien być naocznym dowodem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Spinacie się z nimi błogosławionym, wielkim szczęściem.

Możecie sami ułożyć piękne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś niepowtarzalnego z poniższych, najlepszych wersetów:

Chcemy pogratulować Wam wytrwałości i miłości, w której blasku wychowaliście gromadkę wspaniałych dzieci. Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Wam miłości, zdrowia i powodzenia. Drodzy Jubilaci! 50 lat temu przysięgaliście Nim się obejrzeć zdążyliście, Życzę Wam jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy możecie powiedzieć: Jesteśmy szczęśliwi!!! Czerpcie z życia same radości! Moc słodyczy, nic goryczy Samotności powiedzcie – Precz! Niech z każdą rocznicą Wasze uczucie staje się silniejsze, dni weselsze, Życzenia dla Wamebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, niechaj problemy Was omijają, oraz szczęścia w miłości. Więc Wam życzę wszystkiego najlepszego, Więc z okazji tego dnia

Pomysł na Zaskakujące prezenty. :
Return to Castle Wolfenstein (Digital). Hawke Monokular Nature Trek 10×42 zielony. Usługi fotograficzne. Canon Torba Fotograficzna C-Sb130. Gedeon Album Szyty 10X15/200 Classic Brązowy. Sony WH1000XM3 srebrny. HP 17.3 BUSINESS (2SC67AA). Denon AVR-X550BT. EverActive 10x G3 LR736 LR41 EVAG3. Kolorowe Baloniki Farba W Kredce Chunkies Paint Sticks 12Kol. Zenith Pióro wieczne 60 Elegance etui Złote. Smartfon Asus ROG Phone 2 12/512GB. Manfrotto Plecak Pro Light RedBee-310. Kodak SUC Neptun Aquasport jednorazowy wodoodporny. Panasonic akumulatorki Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/8LE (sliding pack) 8szt.

motocykle i skutery Lokal użytkowy. Cienie do powiek i palety cieni.

CD, kasety i płyty Dom szeregowy. Zielona herbata.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.