Nieziemski prezent. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu matki i ojca. Oryginalne życzenia


Ten dzień, kolejna w czasie rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to bez wątpienia urokliwy czas.
Wysyła się zawsze życzenia anielskiego, wesołego, bezkonfliktowego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Nie ważne przypuszczalnie, jak dawno temu przysięgali wzajemnie sakramentalne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, raczej każda rocznica ślubu ma swój ciężar gatunkowy, rangę i powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie fetowana.
To jest data, moment, w którym myślisz, jaki unikalny prezent chcesz przy tej szczególnej okazji ofiarować.

Proponujemy coś zupełnie innego, prawdziwie niestereotypowego! Czegoś w tym stylu bezspornie, nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Polecamy przez nas napisane i skomponowane niezapomniane piosenki, tylko na taką niebywałą, wyjątkową okazję.

Jest kilka możliwości, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, wybrane, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, za ich wysiłek, znakomite wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być rewelacyjna i cudowna dla nich niespodzianka, dodatkowo bezcenna pamiątka.


Miły prezent na 7 – wełnianą rocznicę ślubu kuzyna, powinien być fantastycznym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, myślicie o nich często. Spajacie się z nimi błogosławionym, wielkim szczęściem.

Możecie, czytając tę stronę, sami skompnować genialne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś doskonałego z tych poniżej zdań:

wzruszających chwil z dziećmi i wnukami, Smak kawy, którą razem pijemy, film, który nas wczoraj rozśmieszył bo jak nikt inny na świecie, Wy na to wszystko zasługujecie! W życiu tylko pomyślności, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, czego potrzeba mi do szczęścia. Słońce niech Wam zawsze świeci, Życzyć Wam chcemy, by Wasze małżeństwo trwało, i przez życie idźcie jak chwat ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, co szczęścia może nie dają, ale znacznie życie ułatwiają Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia Najlepsze życzenia ślubne w dniu Waszego święta, życzy… Tańczcie, malujcie, głośno śpiewajcie,

Pomysł na Innowacyjny prezent. :
Koh I Noor Kredki Ołówkowe 3W1 12 Kolorów. Faber Castell Kredki Ołówkowe Zamek 24 Kolory. Bresser Mega zoom 20 180×100. Hitman 2 Gold Edition (Digital). Biomutant Edycja Kolekcjonerska (Gra PC)Gry PC. Sigma A 70mm f/2.8 DG Macro (Sony E). Lenovo Legion Y540-15IRH. ASUS VivoBook E203MA N4000/4GB/64GB/Win10. Viltrox Adapter bagnetowy EF-FX1 do Canon EF/EF-S/Fuji. Sid Meiers Civilization VI (Digital). Staedtler Cyrkiel Szkolny Z Uniwersalnym Adapterem Na Grafity Sb. Melinera Ramka Lub Tablica Do Zdjęć. Astra Masa Mocująca 50G 84 Kwadraciki. Apple AirPods Pro biały. Walimex Parasolka Reflex Diffuser biała, 180cm (18402).(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.