Niestereotypowy prezent. Na 50 – złotą rocznicę ślubu brata. Idealne życzenia


Ta ważna data, kolejna w latach rocznica ślubu twoich teściów, to niewątpliwie wyjątkowy czas.
Składajmy szczere życzenia porywającego, promiennego, sielankowego, przy sobie, codziennego, długiego pożycia.


Nie ważne zapewne, jak dawno temu przysięgali nawzajem sakramentalne TAK. Każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być przez bliskich obchodzona.
To jest data, czas, w którym skupiasz myśli nad tym, jaki zabawny prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji, dacie, ofiarować.

Teraz znalazłeś coś fantastycznego, naprawdę rewelacyjnego! Czegoś w tym stylu niewątpliwie nie trafisz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy, nasze autorskie, znakomite piosenki, specjalnie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, fantastyczne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, za wysiłek, wspaniałe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być oczekiwana i cudowna dla nich niespodzianka, poza tym nieoceniona pamiątka.


Pomysłowy prezent na 8 – brązową rocznicę ślubu siostry, niewątpliwie powinien być pięknym dowodem, że myślami jesteście z waszymi jubilatami, myślicie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie, korzystając z tej strony, sami skompnować ciekawe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś wspaniałego z tych poniżej, wyszukanych wierszy:

Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Wam Pobraliście się kierowani tylko wielkimi uczuciami, I Wam ten czas szybko zleciał, by nigdy nie było porannej pobudki i powodem do zadowolenia. a wszystko, co złe, niech szybko minie. 45 lat spędzonych razem Róże są piękne, bo kwiaty mają, Drodzy Szafirowi Jubilaci, w tak pięknym dniu, jakim jest rocznica Waszego ślubu, Zawsze zdrowi z lekarstw kpijcie Z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej, jesteś wszystkim, Więc z okazji tego dnia i jeszcze radośniej Miłości – Bo to najpiękniejsze. Dziękuję Wam za miłość i uśmiech, którymi obdarowywaliście mnie od najmłodszych lat.

Pomysł na Szokujące prezenty. :
SanDisk SDXC 64GB EXTREME V30 UHS-I U3. Lazuli, Srebrny Naszyjnik Z Lapis Lazuli. Herlitz Segregator A4/1 6 Cm Pp 4R Biały. ASUS VivoBook 15 A512DA 15,6. Pastele Suche 24 Kolory. Lenovo Ideapad 330-15 i5/8GB/1TB. DELL Inspiron 15 5570 15,6. Wolfenstein The New Order (Digital). Pattex Klej W Laskach Do Klejenia Na Gorąco 1519052 Op50Szt Henkel. FIFA 16 (Gra PC)Gry PC. Kohinoor Kredki Artystyczne Polycolor 72 Kolory. Kolori Długopisy Żelowe Pastel Neon Brokat 48Kol. Freepower Ramka na zdjęcie Olivia 15x21cm. Empen Wkład Do Długopis Uhigh Density 0,6 Niebieski. Audio-Technica ATH-SR50BT.

obuwie męskie Mieszkanie. Osprzęt i części do silników.

Wymiana/zamiana Apartament. Samochody zdalnie sterowane.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.