Fotele. Polecana hurtownia. Najlepsza oferta dla rzemieślników


Na rodzimym rynku działamy od wielu lat, ciągle powiększamy naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy docierać do wymagających klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, doskonałe szkice.


Wyłącznie dzięki naszym wyborowym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje zużyte meble, zaszczepić im przedniego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej uniwersalnej ofercie także: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Zazwyczaj każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką meblową szuka niedrogiego dostawcy hurtowego wysokiej jakości, w możliwie najniższej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to idealny wybór.

W naszej ciekawej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie materace i łóżka.

Cały nasz asortyment produktów jest najwyższej jakości wraz z unikalną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednobarwne ale oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Ełk Zagórz Sępopol Tarnów Wąsosz Starachowice Syców Błaszki Zamość Chorzów Mińsk Mazowiecki Pabianice Ciężkowice Ulanów Ciechanowiec

I każdego innego miasta…

Nogi do mebli drewniane. Dresik chłopięcy w dobrej cenie Ramper Promocja Sukienka niemowlęca Princess

artykuły szkolne Lokal użytkowy. Fajki wodne.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.