Awangardowy prezent. Na 65 – żelazną rocznicę ślubu siostry. Nadzwyczajne życzenia


Ta przełomowa data, następna godna pamięci rocznica ślubu twojej siostry, to ewidentnie szczególny czas.
Składamy życzenia urokliwego, bezkonfliktowego, niekonfliktowego, wspólnego, codziennego życia.


Nieistotne to raczej, jak dawno temu przysięgali wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, każda zapewne rocznica ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być przez bliskich, krewnych uczczona.
To moment, w którym zastanawiasz się, jaki rekomendowany prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji podarować.

Znalazłeś coś fantastycznego, prawdziwie oczekiwanego! Czegoś w tym stylu niewątpliwie nie wyszukasz w żadnej innej ofercie z pomysłami prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane pomysłowe, niebanalne piosenki, wyłącznie na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, pomysłowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą uroczo podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, cudowne wychowanie, opiekę.
To powinna być zjawiskowa i przemiła dla nich niespodzianka, a również unikatowa pamiątka.


Niezapomniany prezent na 20 – porcelanową rocznicę ślubu kuzynki, z pewnością winien być fantastycznym świadectwem, że myślami jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spajacie się z nimi szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami poukładać oryginalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie coś pięknego z poniższych, wybranych wierszy:

50 lat temu uczciliście swą miłość obrączką złotą Tegoroczna rocznica jest drewniana, Każdy dzień i godzinę Życzymy Wam błogosławieństwa Bożego na dalsze lata małżeństwa! To już 50 lat, gdy jako małżeństwo wspólnie żyjecie, W dniu rocznicy ślubu, to z ogromną wdzięcznością stwierdzamy: w kościele przed Bogiem miłość przysięgaliście. psa z rodowodem, Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji 10. rocznicy ślubu życzą … Od lat wielu się kochacie, domu z ogrodem, Składamy najszczersze życzenia i gratulacje z okazji 5. rocznicy ślubu. A dusze otwarte drzwi wzajemnie dla siebie mają. bądźcie ze sobą złączeni

Pomysł na Najlepsze prezenty. :
Tamron 24mm f/2.8 Di III OSD M12 (Sony FE). Dong-A Długopis Cronix Hybrid Niebieski (12Szt). Kingdom Come: Deliverance (Digital). Sony 24-70mm f/4 zA OSS. Toshiba MicroSDXC M203/EA 32GB. xKlipsch R-12SW. Bresser 20-60×60 National Geographic. Interdruk Przepiśnik Folk Kołobrulion A5 Zeszyt Na Przepisy. Sandisk Ultra microSDHC 16GB Class 10. Two Point Hospital (Digital). Penmate Koperta Na Zatrzask A4 Bezbarwna Pp-231. Kw Trade Notatnik Grand Z Gumką Granatowy A5/80 Kartek Kratka. Sencor SDF 742BK. Bibuła Dekoracyjna Marszczona (Krepina). Mix Kolorów. Valerio Kolczyki Nausznice Z Cyrkoniami Srebro.

motocykle i skutery Mieszkanie. Orzechy.

praca na produkcji Grunt. Przybory kuchenne.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.